penzion Hůrka, Pardubice
CZ EN
penzion Hůrka, Pardubice
Úvod -> pardubice-ubytovani.com

Penzion Hůrka - Ubytování Pardubice - Penzion Pardubice

Chcete prožít příjemnou dovolenou v České republice? Lákají vás historické památky, ale chcete také sportovat? Město Pardubice vám nabízí obojí a ještě mnohem více. Navíc najdete pohodlné a cenově přijatelné ubytování v Pardubicích v některém z tamních  penzionů.

Dovolená Pardubice 

Město Pardubice leží na soutoku Labe a Chrudimky asi 100 km východně od Prahy. Je sedmým největším městem v České republice. Bylo založeno před více než 650 lety – zajímají-li vás tedy historické památky, Pardubice vás rozhodně nezklamou. Najdete zde výjimečně zachovalé jádro města s mnoha gotickými, renesančními a barokními památkami. Dominantou je pak nově opravený zámek, který se zachoval v podobě z 16. století.

Pardubice se staly světoznámým městem hlavně kvůli závodu Velká pardubická steeple-chase, který se zde koná již od roku 1847. Dostihová dráha je proto často vyhledávanou atrakcí. Za zmínku také stojí mezinárodní plochodrážní závody motocyklů Zlatá přilba. Rodinnou pohodu můžete zažít při návštěvě místního koupaliště, kde najdete velké množství atrakcí, jako jsou tobogány, vířivky nebo skokanský bazén. Aby jste si mohli tyto zážitky hledejte penziony Pardubice a zde penzion Hůrka.

Pardubice ubytování - Penzion Pardubice 

Město Pardubice patří k největším městům v republice, tudíž možností ubytování je spousta. Jednou z variant je nově postavený penzion Hůrka. Jedná se o penzion o kapacitě 36 lůžek, který je umístěn na klidném místě asi 2 km od centra města. Toto ubytování se nachází v těsné blízkosti zastávky MHD – dostat se do města tedy není žádný problém

Penzion nabízí jedno až čtyřlůžkové pokoje s nadstandardním vybavením – TV, satelit, trezorky na každém pokoji. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Můžete využít parkování chráněné elektronicky ovládanou branou, v zimních měsících jsou k dispozici také garáže. Pro firemní akce typu školení je k dispozici školící místnost pro 35 osob.

Pro více informací shlédněte webové stránky penzionu.

Novinky

Hledáte-li levné a klidné ubytování v Pardubicích, je pro vás penzion Hůrka pravou volbou.

Nachází se jen tři kilometry od centra Pardubic s dobrým dopravním spojením do města.

Kontakt

Penzion Hůrka 164 Pardubice 530 02

mobil: +420 774 884 834

web: www.hurka.penzion.com

e-mail: hurka@penzion.com

GPS: 50 3´5.696´´ N, 15 48´44.757´´ E

 

QR kód
Kontakt

Chcete-li si objednat pokoj nebo máte zájem o další informace, prosíme, kontaktujte nás.

Rádi a ochotně se s Vámi domluvíme na termínu i na případných specifických požadavcích.

V kategorii Kontakt  je jednoduše popsána poloha penzionu včetně mapy..

Formulář

Zadejte kontrolní součet čísel 7,2:

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Penzion Hůrka v Pardubicích hodnocení